• připojení zabezpečeno (SSL)
• komunikace je šifrována: ANO

O technologii

Síť MamutNet je univerzální přístupová síť postavená na bázi Ethernetu. Páteřní trasy jsou realizovány optickými vlákny a radiovými pojítky v licencovaných pásmech. Přístupová vrstva sítě je tvořena bezdrátovým systémem MikroTik Routers (bod-multibod), dále bezdrátovými bod-bodovými spoji ALCOMA , RACOM, SIAE , ORCAVE, metalickými rozvody Cat 5e a optickými rozvody.

Jako přepínače a páteřní routery využíváme výhradně značkové produkty výrobců 3Com, Huawei a Cisco. Servery zajišťující chod sítě a zákaznických služeb jsou postaveny na platformě HP Proliant a  DELL s operačním systému Linux.

V roce 2010 (ještě jako fa.Miroslava Kubešová) jsme zahájili práce na výstavbě první FTTB sítě v Blučině. Tato přístupová síť nám umožňuje poskytovat zákazníkům moderní IPTV služby prostřednictvím platformy NanguTV. V současné době nabízíme na dostupných lokalitách naší optické sítě nejširší programovou nabídku s vysokým počtem kanálů v HD kvalitě.

Od počátku roku 2012 (ještě jako fa.Miroslava Kubešová) disponujeme dostatečným počtem IPv4 a IPV6 adres.

O nás

Naše firma vznikla v roce 2004 na základě poptávky po kvalitním připojení k síti Internet za přijatelnou cenu. Od této doby se aktivity společnosti rozvinuly do širokého portfolia služeb ve všech oblastech telekomunikací a informačních technologií.

Zabýváme se nejen poskytováním internetového připojení, ale i kompletním servisem a dodávkami hardwarového a softwarového vybavení jak domácnostem, tak i velkým firmám. Lektorskou činností, návrhy a realizací domácích a firemních sítí na různých platformách a mnoho dalšího.

S rostoucími nároky a požadavky našich klientů a partnerů neustále zdokonalujeme naše služby nasazováním nových a moderních technologií. Taktéž v oblasti odborné způsobilosti držíme krok s nejmodernějšími trendy pro zajištění co nejvyššího komfortu služeb našim stálým i novým klientům a partnerům.

Zabezpečení DNS

DNSSEC, bezpečně Internetem!
Více informací najdete zde.

Akční nabídka:

Nový super rychlý tarif FAST AIR 100M pro wwwdomácí uživatele. Rychlost stahování dat dosahuje až 100 Mb/s, odchozí rychlost 100 Mb/s. Rychlostní parametry a latence tohoto připojení jsou srovnatelné s připojením optickým kabelem

Globus
www.mamutnet.cz | info@mamutnet.cz | +420 530 502 666 || © MamutNet, 2005 - 2024