• připojení zabezpečeno (SSL)
• komunikace je šifrována: ANO

Oznámení na základě bezpečnostních opatření - 15.3.2020


Vážení zákazníci,


dovolte abychom Vás informovali o zavedení organizačních změn v obsluze a servisu. Aktuální bezpečnostní situace v ČR nás nutí k zavedení bezosobního styku s našimi zákazníky. S účinností od pondělí 16.3.2020 z toho vyplývají následující pravidla:


1) Všechny naše pobočky budou až do odvolání pro veřejnost uzavřeny. 


2) Realizace nových přípojek a servisů bude uskutečňována dle aktuálně platných legislativních možností. 


3) Nadále jsme pro Vás plně k dispozici na telefonním čísle 530 502 666 a to v 24/7/365. Zde můžete hlásit, tak jako obvykle, všechny Vaše požadavky a přání. Posilujeme i pracovníky, kteří se budou věnovat on-line komunikaci skrze Facebook, Online chat a emaily.  Pokud to bude možné a v souladu s aktuální legislativou a nařízením vlády, tak se pokusíme co nejdříve všem Vašim případným přáním a požadavkům vyhovět. Naše sít bude i nadále nepřetržitě udržována a dohledována v nejvyšší možné kvalitě. Na vzniklou situaci máme připraven přesný scénář tak, aby jsme pro Vás dokázali zajistit plnohodnotné služby bez jakýchkoliv omezení.


Děkujeme za pochopení.


Tým MamutNet


Zabezpečení DNS

DNSSEC, bezpečně Internetem!
Více informací najdete zde.

Akční nabídka:

Nový super rychlý tarif FAST AIR 100M pro wwwdomácí uživatele. Rychlost stahování dat dosahuje až 100 Mb/s, odchozí rychlost 100 Mb/s. Rychlostní parametry a latence tohoto připojení jsou srovnatelné s připojením optickým kabelem

Globus
www.mamutnet.cz | info@mamutnet.cz | +420 530 502 666 || © MamutNet, 2005 - 2022